電話:18027318690| 中文 | English
+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553
| Name | fitness equipment gym Butterfly machine |
| Size | 1400*1380*1530mm |
| GW | 277KG |
| NW | 266KG |
| Weight | steel 80kg Q235 |
| Tube Size | 1200*600*3mm |
| Function & Muclse | pectoralis major & triceps |
| User Max Bear | 150kg |
| Fit area | trapezius & teres major & gluteus maximus |
| Seat color | red,yellow,brown,black,yellow,we can order color according to customers requiry PU/PVC/ leather |
| Port |
GuangZhou HuangPu port
|
| Packaging Details |
1)wooden case with assemble package
2) plateform with unassemble package
3) assemble package with EPE foma and bubble film
|
| Delivery Detail | Stock available within 7 days , No stock 15days-30days |
Related Article
Copyright © All Rights Reserved. 廣州博菲特健身器材有限公司 xanlkj.com 網(wǎng)站地圖 粵ICP備15009479號(hào)
亚洲字幕AV一区二区三区四区|
丰满少妇乱A片无码|
五月婷婷丁香色播网|
欧美色婷婷|
玖玖综合玖玖|
午夜人妻熟女一区二区
|
www.99婷婷|
色9999综合久久|
无码成人AAAAA毛片AI换脸|
影视av久久久噜噜噜噜噜三级|
天天情色综合网|
色色色在线免费视频|
天堂色婷婷|
五月婷久草|
久久丁香|
丁香五月天社区|
www999日韩精品|
涩涩涩五月天|
激情五月色综合国产精品|
99久久免费性爱视频`|
五月丁香网站|
色婷婷五月综合色婷婷|
婷婷久草|
色婷婷成人做爰A片免费看网站|
色五月婷婷91|
五月丁香中文|
999热成人在线综合网|
天天色天天爱天天舔|
五月婷在线观看|
天天插天天射天天干|
婷婷九月丁香中文|
三级片AAA久久久AAA久久久AAA|
激情六月天|
中文激情网|
96精品久久久久久久久|
AVDV久久|
AAAA网站|
欧美日韩aaaa|
色婷婷亚洲在线|
五月丁香在线国产|
婷婷六月丁香激情综合|