電話:18027318690| 中文 | English
+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553



品牌: 博菲特 / BFTFITNESS
型號: BFT3004
bft3000力量器械系列高拉力背肌訓(xùn)練器采用獨立的伸展運動來形成感覺自然的下拉動作。符合生物力學(xué)的設(shè)計符合人體自然的動作路徑,利于鍛煉者完成每一個動作,讓不同身材的用戶均能獲得舒適自如的鍛煉享受


| 品名 | 蝴蝶擴(kuò)胸,蝴蝶式胸肌訓(xùn)練器 |
| 尺寸 | 1150*1270*1640MM |
| GW | 223KG |
| NW | 212KG |
| 配重塊 | steel 80kg Q23。標(biāo)準(zhǔn)配重/最大配重: 80/100kg |
| 管材大小 | 122*107*25mm / 50*100*25mm |
| 肌肉 |
主要鍛煉:菱形肌、三角肌、肱橈肌、腹外斜肌。
次要鍛煉:髖部屈肌、腹直肌。
|
| 最大用戶承重 | 150kg |
| 使用場所 | 專業(yè)健身房俱樂部 |
| 坐墊顏色可定制 | red, brown, yellow, black PU/PVC/ leather |
| 港口 | 廣州黃埔 |

廣州博菲特健身器材有限公司
(十年經(jīng)驗,三千多款產(chǎn)品,全球五千多家合作健身房,健身器材廠家批發(fā))
| Places of origin | Guangzhou ,Guangdong, China |
| M.O.Q. | 1).For wholesaler: 20pieces Different models different functions mixed ; 2).For retailer: 1 piece/color/model; |
| Production/Manufactuer | Usually 7-35days after order details confirmed and deposit received; |
| Lead-Time | Stock available in factory: 3-7days after full payment received; |
| Payment Term | We accept T/T,WESTERN UNION, L/C at sight etc. (T/T: 30% deposit in advance, 70% balance before delivery.) |
| Packing | Standard export packing / According to customer's requirement. 1) Wooden case 2) Platform |
| Transportation | 1) Sea Shipping FOB Guang Zhou Port: Huang Pu Port CIF CY To CY 2).Express: Door to door shipping (EMS,DHL, Fedex ,TNT,UPS and so on) It will always take 5-7 working days. 3).Air shipping. |
| Certification | ISO9001,SGS,CE |
| Advantages | USA World famous brand design, smart, fashion, multi-functional, high eyes appreciate, unique |
| Business range | Italy, German, France, Russia more than 10 European Countries ,all middle east countries, India, Malaysia , south Korean more than 10 Asian countries and brazil and so on, total more than 40 Countries , etc. |
BFTFITNESS advantages:
|
a) World famous design, 95% similar quality. Providing all kinds of gym equipment meet with one professional gym need. We are professional manufacturer who specialized in professional gym equipment, such as commercial strength lines, commercial treadmill, exercise bike and spinning bike etc, also can provide full set parts equip for a professional gym, such as dumbbell, plates, gym bars, yoga mat, gym ball ect for over 10 years. All our products are made by top Q235 Steel with superior quality and100% factory sales directly. Our strength machine design come from Italy design, USA LIFE FITNESS design,. No matter looks and quality almost 95% similar as original famous brand design. |
|
|
b) Competitive price. Since we are professional manufacturer of strength, cardio lines and provide to end wholesaler or retailer directly, it avoids the mid-transshipment between wholesalers or retailers to save much delivery cost for our customers. Since machine with 95% similar as world famous brands from looks and quality, but only with 10%-20% price as original brand. |
|
|
c) Professional gym design team. If you ready to open one gym, but without any experience in designing how many machine will be equipped in the gym and how to set those machine, than we have a very professional team to provide this service to you for free when you order machine from our company. |
|
|
d) Good service. Our products have available stock, Mix order and Small order (MOQ: 1piece) is acceptable as well. We have professional work team to give quick response to all enquiries in time. |
|
| e) ODM&OEM acceptable ; | |
| f)Making gym proposal for customer by our professional designer if neccessary | |
| g)Installation service can be provided if neccessary | |
| q)After-sales service team 24 hours online | |
|
h)Trade assurance order provided for customer benefit as follwoing detail: A. on-time shipment B. Product quality protection C. Payment protection. |
隨機(jī)推薦
Copyright © All Rights Reserved. 廣州博菲特健身器材有限公司 xanlkj.com 網(wǎng)站地圖 粵ICP備15009479號
97色色色色色色色色色色色色色|
久操婷婷|
五月天婷婷色|
色色色综合视频|
www色婷婷com|
香蕉久久国产AV一区二区|
日日干天天|
丁香5月啪啪|
av九九|
色色丁香色五月|
婷色五月|
色玖玖|
少妇性BBB搡BBB爽爽爽电影|
综合五月丁香久久|
操碰久|
色啪久|
2020国产欧洲精品视频|
丰满的女邻居在线观看|
精品婷婷五月天|
久久婷婷亚洲|
金品在线视频99|
欧美肉大捧一进一出免费视频|
五月天婷婷在线播放免费|
天天色播|
婷婷五月中文字幕|
99热在线观看|
91性高潮久久久久久久久|
日韩十国产极品久久|
99久视频|
久久丁香五月|
99视频在线观看视频|
免费精品一区二区三区在线观看|
三年大片观看免费大全国|
天天天天天操|
色婷丁香五月|
婷婷伊人|
激情综合在线观看|
97五月综合网|
婷婷五月乱交换|
久久综合55|
人五月天婷婷喷水|