電話(huà):18027318690| 中文 | English
+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553



型號(hào): BCT10
新款安卓智能跑步機(jī),時(shí)尚流線(xiàn)型大屏幕寬跑帶商用健身房跑步機(jī)。博菲特健身器材有限公司——華南地區(qū)最大的商用健身房跑步機(jī)生產(chǎn)廠(chǎng)家。
![]() |
●馬達(dá) |
|
韓國(guó)變頻器:3HP (2.2KW) AC, 最高: 6HP |
| ●超寬跑帶 |
![]() |
|
3390×580×3.2 mm 寬*高*厚度 |
![]() |
●上邊條和側(cè)邊條 |
|
加硬PVC高強(qiáng)度灰藍(lán)色邊條 |

廣州博菲特健身器材有限公司
(十年經(jīng)驗(yàn),三千多款產(chǎn)品,全球五千多家合作健身房,健身器材廠(chǎng)家批發(fā))
| TFT display screen | 21.5" soft-touch resistive screen (optional) |
| LED display screen | 215" ; multi-window display |
| Console upright | Welded steel frame |
| Lateral sliding rail | Advanced configuration: Hardened high-strength PVC; Standard configuration: without lateral sliding rail. |
| Sliding rail | Hardened high-strength PVC (bicolor) |
| Heart rate sensor chip | Injection molded; never slips. |
| Running belt | 3.2T,Working temperature: -10℃~70℃ |
| Running board | High-strength, 25T, max static load capacity: 600kg |
| Inverter | Made in Taiwan (standard configuration); Made in Korea (advanced configuration) |
| Water bottle holder | Personal belongings can be put here. |
| Lubrication | Standard configuration: manual lubrication system; Advanced configuration:Self-lubrication system controlled by Micro-PLC. |
| Elevator motor |
Voltage: 220V~240V
Speed: 1475r/min
Frequency: 50Hz
Output power: 60W
Insulation: grade B
|
| Main motor |
Rated power: 3.0HP (2.2KW)
Max power: 7.0HP (5.1KW)
|
| Transport wheel | Yes |
隨機(jī)推薦
Copyright © All Rights Reserved. 廣州博菲特健身器材有限公司 xanlkj.com 網(wǎng)站地圖 粵ICP備15009479號(hào)
www.亭亭五月天|
亚洲激情电影五月天色婷婷丁香一起草|
日日.c|
欧亚成人A片一区二区|
日韩黄在免|
色色婷|
天天色天天|
91狠狠色丁香婷婷综合久久精品|
大香蕉五月丁香|
五月色综合网|
久久女婷|
99在线视频精品|
五月丁香伊人网|
思思精品视频|
激情五月份婷婷|
97色婷婷五月天|
国产成人99久久亚洲综合精品|
1囯产午夜仑鲁鲁|
九色视频这里只有精品|
天天日夜夜拍|
九九色院|
丁香五月无码|
丁香五月成人网|
岛国午夜视频|
操逼123网|
丁香五月成人网|
九热视频在线精品15|
日日.c|
九九99九九精品免费|
99ri在线|
五月丁香影视|
亚洲天堂免费看|
超碰超碰在线|
开心五月深爱婷婷|
少妇搡BBBB搡BBB搡毛茸茸|
2017狠狠干|
婷婷午夜天|
久久综合婷婷激情|
狠狠操天天操|
五月天色图|
综合99视频|