電話:18027318690| 中文 | English
+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553



品牌: 博菲特 / BFTFITNESS
型號(hào): BFT1009
小腿訓(xùn)練器 悍馬大黃蜂小腿健身器械:電鍍顆粒防滑手把,高密度柔軟坐墊,高度耐磨管材,加長配重桿。廣州博菲特健身器材有限公司——華南地區(qū)最大的商用健身器材生產(chǎn)廠家



所有墊襯材料均采用特殊的高密度海綿制成,能夠隨著體形結(jié)構(gòu)自動(dòng)調(diào)整,從而在訓(xùn)練過程中給用戶帶來最大程度的舒適感和有益的穩(wěn)定效果。

我們測(cè)試了最大數(shù)量的練習(xí)類型,進(jìn)行了精確詳細(xì)的分析,確定了每個(gè)主要肌群最適合的人體自然運(yùn)動(dòng),在保護(hù)關(guān)節(jié)的同時(shí)最大限度地活動(dòng)肌肉。
| 品名 | 小腿訓(xùn)練器 |
| 尺寸 | 2226*1421*1419mm |
| GW | 208KG |
| NW | 189KG |
| 最大配重 | 300kg |
| 管材 | 120*60*25mm / 80*50*25mm square bute |
| 鍛煉部位 | 小腿 |
| 最大用戶承重 | 200kg |
| Professional gym and club | |
| 坐墊 | black PU/PVC/ leather |
| 港口 | GuangZhou HuangPu port |



廣州博菲特健身器材有限公司
(十年經(jīng)驗(yàn),三千多款產(chǎn)品,全球五千多家合作健身房,健身器材廠家批發(fā))
| Places of origin | Guangzhou ,Guangdong, China |
| M.O.Q. | 1).For wholesaler: 20pieces Different models different functions mixed ; 2).For retailer: 1 piece/color/model; |
| Production/Manufactuer | Usually 7-35days after order details confirmed and deposit received; |
| Lead-Time | Stock available in factory: 3-7days after full payment received; |
| Payment Term | We accept T/T,WESTERN UNION, L/C at sight etc. (T/T: 30% deposit in advance, 70% balance before delivery.) |
| Packing | Standard export packing / According to customer's requirement. 1) Wooden case 2) Platform |
| Transportation | 1) Sea Shipping FOB Guang Zhou Port: Huang Pu Port CIF CY To CY 2).Express: Door to door shipping (EMS,DHL, Fedex ,TNT,UPS and so on) It will always take 5-7 working days. 3).Air shipping. |
| Certification | ISO9001,SGS,CE |
| Advantages | USA World famous brand design, smart, fashion, multi-functional, high eyes appreciate, unique |
| Business range | Italy, German, France, Russia more than 10 European Countries ,all middle east countries, India, Malaysia , south Korean more than 10 Asian countries and brazil and so on, total more than 40 Countries , etc. |
BFTFITNESS advantages:
|
a) World famous design, 95% similar quality. Providing all kinds of gym equipment meet with one professional gym need. We are professional manufacturer who specialized in professional gym equipment, such as commercial strength lines, commercial treadmill, exercise bike and spinning bike etc, also can provide full set parts equip for a professional gym, such as dumbbell, plates, gym bars, yoga mat, gym ball ect for over 10 years. All our products are made by top Q235 Steel with superior quality and100% factory sales directly. Our strength machine design come from Italy design, USA LIFE FITNESS design,. No matter looks and quality almost 95% similar as original famous brand design. |
|
|
b) Competitive price. Since we are professional manufacturer of strength, cardio lines and provide to end wholesaler or retailer directly, it avoids the mid-transshipment between wholesalers or retailers to save much delivery cost for our customers. Since machine with 95% similar as world famous brands from looks and quality, but only with 10%-20% price as original brand. |
|
|
c) Professional gym design team. If you ready to open one gym, but without any experience in designing how many machine will be equipped in the gym and how to set those machine, than we have a very professional team to provide this service to you for free when you order machine from our company. |
|
|
d) Good service. Our products have available stock, Mix order and Small order (MOQ: 1piece) is acceptable as well. We have professional work team to give quick response to all enquiries in time. |
|
| e) ODM&OEM acceptable ; | |
| f)Making gym proposal for customer by our professional designer if neccessary | |
| g)Installation service can be provided if neccessary | |
| q)After-sales service team 24 hours online | |
|
h)Trade assurance order provided for customer benefit as follwoing detail: A. on-time shipment B. Product quality protection C. Payment protection. |
隨機(jī)推薦
Copyright © All Rights Reserved. 廣州博菲特健身器材有限公司 xanlkj.com 網(wǎng)站地圖 粵ICP備15009479號(hào)
天天插天天插|
中文字幕日本特黄AA毛片|
99热在线这里|
丁香午月AV中文字幕|
大香蕉 伊人夜|
五月大香蕉|
亚洲综合九九|
开心深爱激情网|
五月婷婷五月天天|
国产成人网站在线观看|
久久亭亭电影|
亚洲欧美中文字幕高清在线
|
婷婷五月情|
超碰97在线观看免费|
99久久9|
天天澡天天狠天天天做|
色五月天成人在线|
九九精品视频免费在线|
二级黄色毛片|
丁香五月激情五月色综合|
国产肥白大熟妇BBBB视频|
99操久久|
99久久这里只有精品|
丁香五月色五月婷婷宗合|
老司机午夜福利视频金瓶梅|
亚洲激情综|
99人人看|
久操香蕉|
午夜不卡久久精品无码免费|
99啪啪视频|
99热天堂|
色无码|
天天日夜夜帕|
欧美婷|
免費亭亭成人|
五月天婷婷激情网|
色婷婷久久天天性爱|
久久大香蕉伊人|
99爱在线|
日韩在线视频9色|
99热免费|