電話:18027318690| 中文 | English
當(dāng)前位置: 主頁 > 健身器材 > 7000力量健身器材 > >
+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553



品牌: 博菲特 / BFTFITNESS
型號: BFT7006
專業(yè)健身房高檔商用坐式二頭肌訓(xùn)練器,牧師椅彎舉訓(xùn)練器。廣州博菲特健身器材有限公司——華南地區(qū)最大的商用健身房器材工廠


| Name | Bicep Curl exercise equipment |
| Size | 1170×1365×1650 mm |
| GW | - |
| NW | 176KG |
| Weight | steel 60kg/70kg/80kg Q235 |
| Tube Size | 3mm |
| Function & Muclse | gluteus maximus/lower body muscle |
| User Max Bear | 150kg |
| Fit area | Professional gym and club |
| Seat color | red, brown, yellow, black PU/PVC/ leather |
| Port | GuangZhou HuangPu port |
| Packaging Details |
1)wooden case with assemble package
2) plateform with unassemble package
3) assemble package with EPE foma and bubble film
|
| Delivery Detail |
Stock available within 7 days , No stock 15days-30days |


廣州博菲特健身器材有限公司
(十年經(jīng)驗(yàn),三千多款產(chǎn)品,全球五千多家合作健身房,健身器材廠家批發(fā))
| Places of origin | Guangzhou ,Guangdong, China |
| M.O.Q. | 1).For wholesaler: 20pieces Different models different functions mixed ; 2).For retailer: 1 piece/color/model; |
| Production/Manufactuer | Usually 7-35days after order details confirmed and deposit received; |
| Lead-Time | Stock available in factory: 3-7days after full payment received; |
| Payment Term | We accept T/T,WESTERN UNION, L/C at sight etc. (T/T: 30% deposit in advance, 70% balance before delivery.) |
| Packing | Standard export packing / According to customer's requirement. 1) Wooden case 2) Platform |
| Transportation | 1) Sea Shipping FOB Guang Zhou Port: Huang Pu Port CIF CY To CY 2).Express: Door to door shipping (EMS,DHL, Fedex ,TNT,UPS and so on) It will always take 5-7 working days. 3).Air shipping. |
| Certification | ISO9001,SGS,CE |
| Advantages | USA World famous brand design, smart, fashion, multi-functional, high eyes appreciate, unique |
| Business range | Italy, German, France, Russia more than 10 European Countries ,all middle east countries, India, Malaysia , south Korean more than 10 Asian countries and brazil and so on, total more than 40 Countries , etc. |
BFTFITNESS advantages:
|
a) World famous design, 95% similar quality. Providing all kinds of gym equipment meet with one professional gym need. We are professional manufacturer who specialized in professional gym equipment, such as commercial strength lines, commercial treadmill, exercise bike and spinning bike etc, also can provide full set parts equip for a professional gym, such as dumbbell, plates, gym bars, yoga mat, gym ball ect for over 10 years. All our products are made by top Q235 Steel with superior quality and100% factory sales directly. Our strength machine design come from Italy design, USA LIFE FITNESS design,. No matter looks and quality almost 95% similar as original famous brand design. |
|
|
b) Competitive price. Since we are professional manufacturer of strength, cardio lines and provide to end wholesaler or retailer directly, it avoids the mid-transshipment between wholesalers or retailers to save much delivery cost for our customers. Since machine with 95% similar as world famous brands from looks and quality, but only with 10%-20% price as original brand. |
|
|
c) Professional gym design team. If you ready to open one gym, but without any experience in designing how many machine will be equipped in the gym and how to set those machine, than we have a very professional team to provide this service to you for free when you order machine from our company. |
|
|
d) Good service. Our products have available stock, Mix order and Small order (MOQ: 1piece) is acceptable as well. We have professional work team to give quick response to all enquiries in time. |
|
| e) ODM&OEM acceptable ; | |
| f)Making gym proposal for customer by our professional designer if neccessary | |
| g)Installation service can be provided if neccessary | |
| q)After-sales service team 24 hours online | |
|
h)Trade assurance order provided for customer benefit as follwoing detail: A. on-time shipment B. Product quality protection C. Payment protection. |
隨機(jī)推薦
Copyright © All Rights Reserved. 廣州博菲特健身器材有限公司 xanlkj.com 網(wǎng)站地圖 粵ICP備15009479號
天天综合激情|
性爱电影科技贸易有限公司|
九九久久腿|
国产亚洲精品久久一区二区三区|
思思久久精品|
五月丁香六月婷婷不卡免费无码|
久久婷婷色综合|
大香蕉色婷婷伊人在线|
五月色俺婷婷|
天天激情5月天亚洲|
婷婷黄色五月|
九九亚洲|
激情五月天小说网|
三年中文免费视频大全|
开心综合激情综合|
少妇丁香婷婷
|
99视频综合|
精品人妻午夜一区二区三区四区|
开心五月婷婷|
欧美啄木乌丝袜人妻系列|
久久这里只有精品07|
婷婷五月丁香啪啪|
欧美日韩日韩成人|
亚洲无码影音|
老师的粉嫩小又紧水又多A片视频
亚洲国产精品VA在线看黑人
|
无码少妇高潮喷水A片免费|
婷婷丁香综合成人|
婷婷丁香五|
99热九九这里只有精品|
男人的天堂五月丁香|
大香蕉太香蕉视频97|
99热综合|
丰满少妇猛烈A片免费看观看|
九九综合久久|
婷婷综合视频|
蜜臀99精品|
婷婷99狠狠躁|
2025年最新亚洲在线欧美|
久久久五月激|
色天天久婷婷|
久久激情综合|