電話:18027318690| 中文 | English
+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553



品牌: 博菲特 / BFTFITNESS
型號(hào): BFT1005
廣州博菲特健身器材有限公司生產(chǎn)的悍馬大黃蜂上斜推胸訓(xùn)練器,



| Name | hammer strength Incline Chest Press |
| Size | 1523*1903*1785mm |
| GW | 207KG |
| NW | 190KG |
| Max Plate Bear | 300kg |
| Tube Size | 120*60*25mm / 80*50*25mm square bute |
| Function & Muclse | pectoralis major |
| User Max Bear | 200kg |
| Fit area | Professional gym and club |
| Seat color | black PU/PVC/ leather |
| Port | GuangZhou HuangPu port |
| Packaging Details |
1)wooden case with assemble package
2) plateform with unassemble package
3) assemble package with EPE foma and bubble film
|
| Delivery Detail | Stock available within 7 days , No stock 15days-30days |

廣州博菲特健身器材有限公司
(十年經(jīng)驗(yàn),三千多款產(chǎn)品,全球五千多家合作健身房,健身器材廠家批發(fā))
| Places of origin | Guangzhou ,Guangdong, China |
| M.O.Q. | 1).For wholesaler: 20pieces Different models different functions mixed ; 2).For retailer: 1 piece/color/model; |
| Production/Manufactuer | Usually 7-35days after order details confirmed and deposit received; |
| Lead-Time | Stock available in factory: 3-7days after full payment received; |
| Payment Term | We accept T/T,WESTERN UNION, L/C at sight etc. (T/T: 30% deposit in advance, 70% balance before delivery.) |
| Packing | Standard export packing / According to customer's requirement. 1) Wooden case 2) Platform |
| Transportation | 1) Sea Shipping FOB Guang Zhou Port: Huang Pu Port CIF CY To CY 2).Express: Door to door shipping (EMS,DHL, Fedex ,TNT,UPS and so on) It will always take 5-7 working days. 3).Air shipping. |
| Certification | ISO9001,SGS,CE |
| Advantages | USA World famous brand design, smart, fashion, multi-functional, high eyes appreciate, unique |
| Business range | Italy, German, France, Russia more than 10 European Countries ,all middle east countries, India, Malaysia , south Korean more than 10 Asian countries and brazil and so on, total more than 40 Countries , etc. |
BFTFITNESS advantages:
|
a) World famous design, 95% similar quality. Providing all kinds of gym equipment meet with one professional gym need. We are professional manufacturer who specialized in professional gym equipment, such as commercial strength lines, commercial treadmill, exercise bike and spinning bike etc, also can provide full set parts equip for a professional gym, such as dumbbell, plates, gym bars, yoga mat, gym ball ect for over 10 years. All our products are made by top Q235 Steel with superior quality and100% factory sales directly. Our strength machine design come from Italy design, USA LIFE FITNESS design,. No matter looks and quality almost 95% similar as original famous brand design. |
|
|
b) Competitive price. Since we are professional manufacturer of strength, cardio lines and provide to end wholesaler or retailer directly, it avoids the mid-transshipment between wholesalers or retailers to save much delivery cost for our customers. Since machine with 95% similar as world famous brands from looks and quality, but only with 10%-20% price as original brand. |
|
|
c) Professional gym design team. If you ready to open one gym, but without any experience in designing how many machine will be equipped in the gym and how to set those machine, than we have a very professional team to provide this service to you for free when you order machine from our company. |
|
|
d) Good service. Our products have available stock, Mix order and Small order (MOQ: 1piece) is acceptable as well. We have professional work team to give quick response to all enquiries in time. |
|
| e) ODM&OEM acceptable ; | |
| f)Making gym proposal for customer by our professional designer if neccessary | |
| g)Installation service can be provided if neccessary | |
| q)After-sales service team 24 hours online | |
|
h)Trade assurance order provided for customer benefit as follwoing detail: A. on-time shipment B. Product quality protection C. Payment protection. |
隨機(jī)推薦
Copyright © All Rights Reserved. 廣州博菲特健身器材有限公司 xanlkj.com 網(wǎng)站地圖 粵ICP備15009479號(hào)
国产精品18久久久|
97人人草|
天天在线XXX|
五月婷婷和六月|
99ri国产在线|
午夜激情婷婷|
天堂AV在线看|
人妻九九九九|
天天视频精品9|
色综合色色|
五月天伊人网|
日批在线看|
99re6热在线精品视频播放速度
|
婷婷五月丁香基|
久久综合丁香|
青青福利网|
九九久久五月天|
九九精品婷|
夜夜操加勒比|
国产成人精品一区二三区熟女在线|
天天日天天操心|
99re视频精品|
亚洲女婷婷五月基地综合久久久|
99在线精品观看99|
天天se在线视频|
av操B网站|
色伦专区97中文字幕|
五月天大香蕉|
久久激情天堂|
亚洲色五月婷婷|
亚洲精品五月|
激情图片婷婷|
五月天色播网|
中文字幕成人|
五月天天堂久久|
激情伊人网|
久re在线|
www.婷婷五月.com|
色99综合色88|
在线播放人妻|
一区二区视频在线观看高清视频在线
|