電話:18027318690| 中文 | English
+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553



品牌: 博菲特 / BFTFITNESS
型號: BFT1010
悍馬大黃蜂坐式雙向推胸練習器,左右運動臂可獨立運動。創(chuàng)新的直觀設置,平衡增強力量。

包括調節(jié)桿、按鈕、插銷和直觀標識(專利申請中)等均為顯眼的黃色,清晰可辨,因此,即使最沒有經(jīng)驗的用戶也能夠輕易發(fā)現(xiàn),并能對器材進行正確設置,不需要教練幫助。
獨立活動的手臂能賦予更加平衡的力量增強效果,可以選擇一次只鍛煉一側手臂,運動過程中握柄匯合曲線也提供了自然的運動弧線,也增加了運動范圍。
| 品名 | 窄角推胸訓練器 |
| 尺寸 | 1370*1983*1719mm |
| GW | 160KG |
| NW | 142KG |
| 最大配重 | 300kg |
| 管材 | 120*60*25mm / 80*50*25mm square bute |
| 肌肉 | 胸大肌,三角肌,肱三頭,肱二頭肌等 |
| 最大用戶承重 | 200kg |
| 使用場所 | 專業(yè)健身房俱樂部 |
| 坐墊 | black PU/PVC/ leather |
| 港口 | 廣州 |



廣州博菲特健身器材有限公司
(十年經(jīng)驗,三千多款產(chǎn)品,全球五千多家合作健身房,健身器材廠家批發(fā))
| Places of origin | Guangzhou ,Guangdong, China |
| M.O.Q. | 1).For wholesaler: 20pieces Different models different functions mixed ; 2).For retailer: 1 piece/color/model; |
| Production/Manufactuer | Usually 7-35days after order details confirmed and deposit received; |
| Lead-Time | Stock available in factory: 3-7days after full payment received; |
| Payment Term | We accept T/T,WESTERN UNION, L/C at sight etc. (T/T: 30% deposit in advance, 70% balance before delivery.) |
| Packing | Standard export packing / According to customer's requirement. 1) Wooden case 2) Platform |
| Transportation | 1) Sea Shipping FOB Guang Zhou Port: Huang Pu Port CIF CY To CY 2).Express: Door to door shipping (EMS,DHL, Fedex ,TNT,UPS and so on) It will always take 5-7 working days. 3).Air shipping. |
| Certification | ISO9001,SGS,CE |
| Advantages | USA World famous brand design, smart, fashion, multi-functional, high eyes appreciate, unique |
| Business range | Italy, German, France, Russia more than 10 European Countries ,all middle east countries, India, Malaysia , south Korean more than 10 Asian countries and brazil and so on, total more than 40 Countries , etc. |
BFTFITNESS advantages:
|
a) World famous design, 95% similar quality. Providing all kinds of gym equipment meet with one professional gym need. We are professional manufacturer who specialized in professional gym equipment, such as commercial strength lines, commercial treadmill, exercise bike and spinning bike etc, also can provide full set parts equip for a professional gym, such as dumbbell, plates, gym bars, yoga mat, gym ball ect for over 10 years. All our products are made by top Q235 Steel with superior quality and100% factory sales directly. Our strength machine design come from Italy design, USA LIFE FITNESS design,. No matter looks and quality almost 95% similar as original famous brand design. |
|
|
b) Competitive price. Since we are professional manufacturer of strength, cardio lines and provide to end wholesaler or retailer directly, it avoids the mid-transshipment between wholesalers or retailers to save much delivery cost for our customers. Since machine with 95% similar as world famous brands from looks and quality, but only with 10%-20% price as original brand. |
|
|
c) Professional gym design team. If you ready to open one gym, but without any experience in designing how many machine will be equipped in the gym and how to set those machine, than we have a very professional team to provide this service to you for free when you order machine from our company. |
|
|
d) Good service. Our products have available stock, Mix order and Small order (MOQ: 1piece) is acceptable as well. We have professional work team to give quick response to all enquiries in time. |
|
| e) ODM&OEM acceptable ; | |
| f)Making gym proposal for customer by our professional designer if neccessary | |
| g)Installation service can be provided if neccessary | |
| q)After-sales service team 24 hours online | |
|
h)Trade assurance order provided for customer benefit as follwoing detail: A. on-time shipment B. Product quality protection C. Payment protection. |
隨機推薦
Copyright © All Rights Reserved. 廣州博菲特健身器材有限公司 xanlkj.com 網(wǎng)站地圖 粵ICP備15009479號
激情五月综合六月丁香婷婷狠狠干|
99九九中文字幕视频|
五月婷综合|
青草少妇激情|
婷婷五月天成人动漫|
色婷婷综合亚洲|
九九爱精品网站|
51精品国自产在线|
丁香六月激情|
色。 日日日|
色综合综合色|
无码一级片|
亚洲色婷婷|
亚洲a色|
www.色五月|
99在线国|
人人色婷婷五月天|
丁香九月综合|
www.婷婷五月天,com|
亚洲精品免费在线|
五月婷婷色播|
青草激情综合|
99在线视频在线观看|
开心婷婷五月天综合|
五月婷婷先锋|
午夜福利视频合集1000|
色情婷婷五月天|
久久久五月五丁香|
久色资源|
精品皮股午夜AV|
丁香五月亭亭六月综合激情网|
伊九九三级区|
天堂在线9|
精品导航在线x不卡|
欧美 色婷婷|
国产午夜亚洲精品一区|
成年人丁香五月|
99人人干|
婷婷五月电影|
国产熟人AV一二三区|
欧美色婷婷|