電話:18027318690| 中文 | English
+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553



品牌: 博菲特 / BFTFITNESS
型號(hào): BFT1007
坐式低拉背訓(xùn)練器,使用劃船拉背機(jī)鍛煉是燃燒卡路里,改善上背部和肩部肌肉力量的好方法。博菲特健身器材有限公司——華南地區(qū)最大的商用健身器材生產(chǎn)廠家。


所有墊襯材料均采用特殊的高密度海綿制成,能夠隨著體形結(jié)構(gòu)自動(dòng)調(diào)整,從而在訓(xùn)練過程中給用戶帶來最大程度的舒適感和有益的穩(wěn)定效果。
包括調(diào)節(jié)桿、按鈕、插銷和直觀標(biāo)識(shí)(專利申請(qǐng)中)等均為顯眼的黃色,清晰可辨,因此,即使最沒有經(jīng)驗(yàn)的用戶也能夠輕易發(fā)現(xiàn),并能對(duì)器材進(jìn)行正確設(shè)置,不需要教練幫助。一旦用戶發(fā)現(xiàn)并選定了器材上最適合的座位調(diào)節(jié)號(hào),則所有Pure Strength力量訓(xùn)練器材上的設(shè)置都會(huì)完全一樣。

獨(dú)立的運(yùn)動(dòng)臂能夠更加平衡地增強(qiáng)力量,可以選擇一次鍛煉一只手臂,運(yùn)動(dòng)過程中握柄聚合的曲線可以提供一個(gè)自然的運(yùn)動(dòng)弧線,并增加了運(yùn)動(dòng)范圍。
| 品名 | 拉背劃船訓(xùn)練器 |
| 尺寸 | 1850*1500*1335mm |
| GW | 180KG |
| NW | 162KG |
| 最大配重 | 300kg |
| 管材大小 | 120*60*25mm / 80*50*25mm square bute |
| 肌肉 | 斜方肌中部、斜方肌下部、下菱形肌、背闊肌、三角肌后方、肱橈肌 |
| 最大用戶承重 | 200kg |
| 用途 | 健身房俱樂部 |
| 坐墊 | black PU/PVC/ leather |
| 港口 | 廣州黃埔 |


廣州博菲特健身器材有限公司
(十年經(jīng)驗(yàn),三千多款產(chǎn)品,全球五千多家合作健身房,健身器材廠家批發(fā))
| Places of origin | Guangzhou ,Guangdong, China |
| M.O.Q. | 1).For wholesaler: 20pieces Different models different functions mixed ; 2).For retailer: 1 piece/color/model; |
| Production/Manufactuer | Usually 7-35days after order details confirmed and deposit received; |
| Lead-Time | Stock available in factory: 3-7days after full payment received; |
| Payment Term | We accept T/T,WESTERN UNION, L/C at sight etc. (T/T: 30% deposit in advance, 70% balance before delivery.) |
| Packing | Standard export packing / According to customer's requirement. 1) Wooden case 2) Platform |
| Transportation | 1) Sea Shipping FOB Guang Zhou Port: Huang Pu Port CIF CY To CY 2).Express: Door to door shipping (EMS,DHL, Fedex ,TNT,UPS and so on) It will always take 5-7 working days. 3).Air shipping. |
| Certification | ISO9001,SGS,CE |
| Advantages | USA World famous brand design, smart, fashion, multi-functional, high eyes appreciate, unique |
| Business range | Italy, German, France, Russia more than 10 European Countries ,all middle east countries, India, Malaysia , south Korean more than 10 Asian countries and brazil and so on, total more than 40 Countries , etc. |
BFTFITNESS advantages:
|
a) World famous design, 95% similar quality. Providing all kinds of gym equipment meet with one professional gym need. We are professional manufacturer who specialized in professional gym equipment, such as commercial strength lines, commercial treadmill, exercise bike and spinning bike etc, also can provide full set parts equip for a professional gym, such as dumbbell, plates, gym bars, yoga mat, gym ball ect for over 10 years. All our products are made by top Q235 Steel with superior quality and100% factory sales directly. Our strength machine design come from Italy design, USA LIFE FITNESS design,. No matter looks and quality almost 95% similar as original famous brand design. |
|
|
b) Competitive price. Since we are professional manufacturer of strength, cardio lines and provide to end wholesaler or retailer directly, it avoids the mid-transshipment between wholesalers or retailers to save much delivery cost for our customers. Since machine with 95% similar as world famous brands from looks and quality, but only with 10%-20% price as original brand. |
|
|
c) Professional gym design team. If you ready to open one gym, but without any experience in designing how many machine will be equipped in the gym and how to set those machine, than we have a very professional team to provide this service to you for free when you order machine from our company. |
|
|
d) Good service. Our products have available stock, Mix order and Small order (MOQ: 1piece) is acceptable as well. We have professional work team to give quick response to all enquiries in time. |
|
| e) ODM&OEM acceptable ; | |
| f)Making gym proposal for customer by our professional designer if neccessary | |
| g)Installation service can be provided if neccessary | |
| q)After-sales service team 24 hours online | |
|
h)Trade assurance order provided for customer benefit as follwoing detail: A. on-time shipment B. Product quality protection C. Payment protection. |
隨機(jī)推薦
Copyright © All Rights Reserved. 廣州博菲特健身器材有限公司 xanlkj.com 網(wǎng)站地圖 粵ICP備15009479號(hào)
国产人妻777人伦精品HD|
亚洲日本欧美产综合在线|
夜夜爽天天干|
丁香五月天色综合|
大伊香蕉玖玖爱|
αv中文字幕在线观|
天天日,天天插|
五月天综合|
久久人妻系列|
色很很96|
亚洲色夜|
伊人大香蕉爱聚|
久久人妻熟女一区二区|
天堂久久性|
色五月激情婷婷|
婷婷五月天,影院|
99综合视频|
91人碰|
97碰碰草|
少妇人妻偷人精品无码视频新浪|
丁香狠狠色婷婷|
九九视频这里只有精品|
这里只有精品99www|
蜜臀AV在线成人|
五月天激情四射网站|
国产精品 的国产|
激情第四色|
国产欧美日韩综合精品一区二区
|
日日干日日|
人人视频色|
夜夜夜夜操|
五月婷婷中字在线|
99久久综合网|
久久久久久99精品无码|
亚洲无码免费看|
成人婷婷色综合|
国产熟妇乱子伦hd|
五月天偷拍|
啪啪综合网|
中文字幕av久久爽一区|
久久综合影院|