電話:18027318690| 中文 | English
當(dāng)前位置: 主頁(yè) > 健身器材 > 7000力量健身器材 > >
+86 18027318690
+86 13078842050
admin@bft-fitness.com
+86 020-36078553





| Name | Seated Row exercise machine |
| Size | 1040×1510×1650 mm |
| GW | - |
| NW | 228KG |
| Weight | steel 60kg/70kg/80kg Q235 |
| Tube Size | - |
| Function & Muclse | gluteus maximus/lower body muscle |
| User Max Bear | 150kg |
| Fit area | Professional gym and club |
| Seat color | red, brown, yellow, black PU/PVC/ leather |
| Port | GuangZhou HuangPu port |
| Packaging Details |
1)wooden case with assemble package
2) plateform with unassemble package
3) assemble package with EPE foma and bubble film
|
| Delivery Detail |
Stock available within 7 days , No stock 15days-30days |


廣州博菲特健身器材有限公司
(十年經(jīng)驗(yàn),三千多款產(chǎn)品,全球五千多家合作健身房,健身器材廠家批發(fā))
隨機(jī)推薦
Copyright © All Rights Reserved. 廣州博菲特健身器材有限公司 xanlkj.com 網(wǎng)站地圖 粵ICP備15009479號(hào)
1024在线观看免费视频|
色五月久久成人婷婷|
99福利导航|
91艹人|
伊综合蕉|
香蕉久久国产AV一区二区|
伊人干练久|
五月天婷婷色色网|
中文字幕精品无码一区二区|
亭亭五月丁香五月天激情|
激情深爱综合|
午夜福利8055|
亚洲中文字幕在线观看|
三级大香蕉网|
激情久久五月天|
91碰免费视频|
XX色综合|
XX色综合|
五月丁香好婷婷姑娘综合网|
欧美色色色色色色色色色色|
一区三区三区不卡|
www.五月天色色.com|
欧美日本va|
五月天激日本色情在线|
热久69|
麻豆观看夏晴子|
国产 亚洲 在线|
日日日天天干|
五月香蕉综合|
9l视频自拍9l九色9l成人|
九九99偷拍视频|
强辱丰满人妻HD中文字幕
|
91精产一区三区免费观看|
97人人操人人干|
丁香五月欧美|
久久久27操|
五月精品免费XXX|
婷婷免费精品视频|
久青操|
91怕怕网|
9视频在线成人网站|